home

System zamówień


O Firmie

Carina Silicones to największy w Europie Środkowo - Wschodniej producent silikonów i mas uszczelniających w opakowaniach do finalnego zastosowania.


Przedsiębiorstwo rozpoczęło produkcję w 1996 roku i od początku istnienia prowadzi intensywne działania, zmierzające do podniesienia poziomu zabezpieczania potrzeb Klientów i zwiększania ich satysfakcji. Strategią firmy Carina Silicones jest stały rozwój asortymentu produktów, doskonalenie metod ich aplikacji oraz utrzymywanie stałej jakości wyrobów. Dzięki temu Klienci mają szeroki wybór produktów następujących grup: silikony, akryle, kleje, uszczelniacze bitumiczne i kauczukowe. Oferowane produkty przeznaczone są dla profesjonalistów, jak i dla sektora Do-It-Yourself.

W trosce o Klientów Carina Silicones dba o najwyższą jakość opakowań produktów oraz ich estetykę. Kooperacja z firmami projektowymi umożliwia tworzenie etykiety produktu z każdego etapu przedstawionego przez Klienta.
Carina Silicones jest firmą produkującą wyłącznie wyroby pod marką klientów, co wyklucza konkurowanie z partnerami handlowymi.

powrót

Wpisz swój adres e-mail i kliknij "zapisz" aby regularnie otrzymywać nowości:


zapisz I wypisz
 Carina Silicones Sp. z o.o., ul. Polna 14-18, 55-011 Siechnice, Gmina Święta Katarzyna, Powiat wrocławski, Polska, fel. +48 71 390 21 30, fax. +48 71 390 21 33, e-mail: biuro@carina.pl