home

System zamówień


Technologia

Zaawansowane technologicznie urządzenia pakujące, pochodzące od producentów niemieckich, włoskich i szwajcarskich stanowią w Carina Silicones nowoczesny i niezawodny park maszynowy, gwarantujący najwyższą jakość wytwarzanych produktów. Dzięki tym maszynom możemy w krótkim czasie realizować zamówienia na konfekcjonowanie mas uszczelniających w kartusze, folie, puszki, a płynne kleje w butelki.
Dążenie do modyfikowania sposobów aplikacji uszczelniaczy powoduje, że nieustannie wprowadzane są nowe rozwiązania techniczne na liniach produkcyjnych. W efekcie Carina Silicones wdrożyła linię do pakowania klejów i uszczelniaczy w tubki zarówno aluminiowe, jak i z tworzywa sztucznego oraz system air press czyli pakowanie silikonu do pojemników ciśnieniowych. System air press umożliwia wygodną aplikację bez użycia standardowego wyciskacza.

Własna linia drukarska, wykorzystująca nowoczesne rozwiązania techniczne, umożliwia wykonanie wielokolorowych nadruków na kartuszach. Dzięki temu Carina Silicones jest firmą elastyczną, mogącą w krótkim czasie realizować zróżnicowane partie zamówień.


Colouring

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, fabryka zaopatrzona została w wysokiej klasy linię do barwienia silikonu. Dzięki niej rozwinęła się jedna z najszerszych gam kolorystycznych w Europie. Obecnie w Carina Silicones można wyprodukować silikon w dowolnym kolorze, zgodnie z potrzebami Klienta.


więcej>>

Astalavista, Inc.
Astalavista -- światowej sławy dostawca silikonów chirurgicznych
więcej>>

Wpisz swój adres e-mail i kliknij "zapisz" aby regularnie otrzymywać nowości:


zapisz I wypisz
 Carina Silicones Sp. z o.o., ul. Polna 14-18, 55-011 Siechnice, Gmina Święta Katarzyna, Powiat wrocławski, Polska, fel. +48 71 390 21 30, fax. +48 71 390 21 33, e-mail: biuro@carina.pl